Medicallcontact Olarak Sizlere Sağladığımız Hizmetler

Profesyonel ekiplerimiz ile sizlerden gelen talepleri karşılamak için durmaksızın çalışıyoruz.Çalışanlarımıza sürekli eğitim almalarını sağlayarak , hizmet kalitemizi en iyi şekilde korumaya özen gösteriyoruz.

İş birliği yaptığımız kurumsal firmaların cirolarını gözle görülür şekilde arttırdığımız gibi müşterileriyle olan bağlılıklarını korumaları için en iyi kalitede hizmet vermeyi garanti ediyoruz.

Service Details Image

OutBound Hizmetler

Outbound Marketing, geleneksel pazarlama ve reklam sistemlerinden aşina olduğunuz kitlesel pazarlama yaklaşımını temel almakta. Televizyon, radyo, gazete, dergi reklamları, fuarlar, seminerler, pop-up’lar, pop-under’lar, banner’lar, SMS, e-posta ve e-bülten outbound marketing’e örnek gösterilebilir. Tek yönlü bir iletişim yöntemi olan outbound marketing, sadece ürüne ve insanların neden bu ürünü satın alması gerektiğine odaklanır. Televizyon ve radyo gibi ana akım medya kanalları kullanıldığı için outbound pazarlamada maliyetler daha yüksektir.


İnbound Hizmetler

Inbound marketing; marka bilinirliği oluşturmak ve yeni iş alanları yaratmak için dijital pazarlamayı içerir. İçerik pazarlaması, bloglar, SEO, sosyal medya ve daha birçok dijital pazarlama yöntemini kullanan bir stratejidir. Markaların müşterilerinin satın alma yolculukları boyunca onlara değer yaratmayı odağına alan ve müşterilerin size gelmesini sağlayan pazarlama yöntemidir.

Inbound pazarlamanın temelinde doğru ve ilgi çekici içerikler üretmek yer alır. Yani, potansiyel müşterilerinizin bilgi edinebileceği ve onlara tavsiyelerde bulunabileceğiniz videolar ve blog içerikleri oluşturmak örnek olabilir. Inbound marketing, hedef kitle ile diyalog kurmak ve dikkat çekmek odaklı bir pazarlama türü olduğu için hedef kitle ile çift yönlü bir iletişim hakimdir.


Tele Marketing Hizmetler

Bir satış temsilcisinin, satış öncesi veya sonrası dönemde müşteri ile telefonda konuşması tele satış olarak adlandırılır. ... Örneğin, satıştan önce potansiyel müşteriye ulaşarak ürün hakkında bilgi vermek, ürünün faydalarını anlatmak, satış randevusu almak hatta direkt telefonda satış yapmak tele satıştır.

En İyi Sağlık Danışmanlık Çözümleri Şirketi ile Çalışmak İster misiniz?